O Nas

Image 01

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989r w mieście Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim.

W początkowym okresie działalności oprócz usług ślusarsko-tokarskich wykonywaliśmy krzyże ze stali nierdzewnej kwasoodpornej dla zakładów kamieniarskich i osób prywatnych. Ze względu na istniejące zapotrzebowanie na inne ozdoby nagrobkowe wprowadziłem do produkcji takie wyroby jak: główki, róże, rozety, lampiony, wazony, aniołki i wiele innych ozdób wykonywanych z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej. Po kilku latach działalności powiększyłem park maszynowy, poszerzyłem zakres działalności o wyrób balustrad ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w wersji (polerowana lub szlifowana) według wzoru własnego lub klienta. W zakresie usług świadczonych przez firmę znajdują się : spawanie aluminium , stali kwasoodpornej , mosiądzu i brązu metodą TIG ( w osłonie argonu ), usługi tokarskie i ślusarskie .

Nowe produkty

W nowym sezonie 2013r wdrażamy do produkcji kilka nowych wzorów krzyży nierdzewnych i innych elementów ze stali nierdzewnej.

O Nas - Zamówienia.

Formy zamówienia usługi lub towaru.

Usługi świadczymy dla osób prywatnych i firm. Towar dostarczamy własnym transportem lub wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Prowadzimy sprzedaż jednostkową i hurtową. Przy zakupach hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zamówień można dokonywać poprzez wysłanie zamówienia pocztą elektroniczną na adres e-mail:

jureko55@o2.pl
lub telefonicznie pod nr tel.
509 229 368

O Nas - Płatności.

Akceptujemy trzy formy płatności.

Płatności za usługi lub zakupiony towar można regulować gotówką przy odbiorze towaru w firmie, zapłacić kurierowi po dostarczeniu towaru do klienta lub wpłacić równowartość towaru plus koszt dostarczenia (przesyłki) na jedno z Naszych kont bankowych.

91 9484 1033 0315 9293 3003 0001
08 1320 1537 1539 4404 2000 0001
Image 01

Krzyże

Krzyże nagrobkowe ze stali nierdzewnej, aluminiowe i mosiężne.

Image 02

Główki

Główki aluminiowe lub mosiężne. Polakierowane lakierem proszkowym.

Image 03

Róże

Róże aluminiowe lub mosiężne. Polakierowane lakierem proszkowym.

Image 04

Pozostałe

Pozostałe ozdoby takie jak: lampiony, aniołki, antaby, pasyjki i wiele innych.

Image 05

Balustrady

Balustrady ze stali nierdzewnej w różnych wersjach wykończenia.